Almanca Aile Birleşimi

““ AİLE BİRLEŞİMİ (A1 START DEUTSCH SINAVI) “

AİLE BİRLEŞİMİ (A1 START DEUTSCH SINAVI)

Aile Birleşimi A1 Almanca Kursu kesinlikle normal bir Almanca kursu değildir. Dil öğrenmenin yanı sıra bir de özel bir sistemle sınav odaklı çalışmak gerekir. Bu nedenle kişiler normal bir Almanca kursuna gitmek yerine sınavı bilen, başarısını kanıtlamış, alanında uzman eğitmenlerle çalışmak gerekir.  Böylece sistemli bir çalışmayla tek seferde sınavı geçebilirsiniz. Aile Birleşimi Sınavında Dilworld olarak sürecin her aşamasında destekçiniz olmaya devam ediyoruz.

Aile Birleşimi A1 Almanca Kursu kesinlikle normal bir Almanca kursu değildir. Dil öğrenmenin yanı sıra bir de özel bir sistemle sınav odaklı çalışmak gerekir. Bu nedenle kişiler normal bir Almanca kursuna gitmek yerine sınavı bilen, başarısını kanıtlamış, alanında uzman eğitmenlerle çalışmak gerekir.  Böylece sistemli bir çalışmayla tek seferde sınavı geçebilirsiniz.Eğitimlerimiz adayın ihtiyaçları doğrultusunda formasyon sahibi ve sınav tecrübesi bulunan Türk eğitmenler tarafından gerçekletirilmektedir. Eğitim süreci boyunca aynı zamanda adaya danışmanlık hizmeti de ücretsiz sağlanmaktadır. Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Aile Birleşimi Vizesine başvuracak kişilerin A1 seviyesinde Almanca' ya hakim olması gerekir. Yani günlük işlerini ve temel ihtiyaçlarını kendi başına halledebilecek kadar temel Almanca bilgisine sahip olması gerekir.  Kişiye Özel Gün ve Saatler
 Bire-Bir Eğitim Programları
 Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
 Eğitim Garantisi

Aile Birleşimi (A1 Start Deutsch Sınavı) Eğitimleri Hangi düzeyde yapılmaktadır?

Aile Birleşimi (A1 Start Deutsch Sınavı) eğitimlerimiz kişiye özel olarak hazırladığımız programlarla sunulmaktadır. Bu eğitimlerimiz kişiye A1 Düzeyinde Almanca öğretmeyi ve Goethe Institut tarafından gerçekleştirilen sınavda başarılı olma hedefiyle gerçekleştirilmektedir.

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen

Doğru kaynak ve materyaller ile Aile Birleşimi (A1 Start Deutsch Sınavı) eğitim programlarımızı çok daha hızlı, açık ve kalıcı bir öğrenim yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.

Gelemediğiniz Ders Günlerini Kaybetmiş Olmazsınız

Eğitim programlarına katılamadığınız günlerde ve saatlerde Eğitim Koordinatörünüze katılamayacağınıza dair verdiğiniz bilgiyle dersiniz farklı bir gün ve saate rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle asla ders kaybetmiş olmazsınız.

Basit Düzeyde Almanca Bilgisini Nasıl Kanıtlarım

Almanya’nın yurtdışı temsilcilikleri ve yabancılar dairesi, Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 sınavını basit düzeyde Almanca bilgisini gösteren belge olarak kabul etmektedir. Bu sınav, Goethe-Institut’un sunmuş olduğu en basit düzeydeki, sınavdır. Goethe-Institut’un daha yüksek düzeydeki bütün sertifikaları da kabul edilmektedir.

Sınav Hangi Bölümlerden Oluşmaktadır?

Start Deutsch 1 sınavı iki bölümden oluşmaktadır: 65 dakika süren bir yazılı sınav ve 15 dakika süren bir sözlü sınav.
Yazılı sınavda, günlük yaşamdaki kısa konuşmaları, özel telefon mesajlarını ya da hoparlörle kamuya yapılan anonsları dinler ve bunlarla ilgili soruları cevaplandırırsınız. Kısa notlar, küçük ilanlar, bilgilendirme levhaları ya da duyurular gibi kısa metinleri okur, bunlarla ilgili soruları cevaplandırırsınız. Basit formları doldurur ve günlük yaşama ilişkin kişisel kısa bir metin yazarsınız.
Sözlü sınav, grup halinde yapılır. Grup içerisinde kendinizi tanıtırsınız. Daha sonra günlük yaşamla ilgili sorular sorar, cevaplandırır ve grup içerisinden bir kişiye günlük yaşamdan bir şeyle ilgili ricada bulunursunuz.

Sınavı Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Sınavın geçerlilik süresi sınırsızdır. Ancak bazı Alman yurtdışı temsilcilikleri aile birleşimi vize işlemleri için 6 aydan eski sertifikaları kabul etmemektedir.

Sınav Randevusu Nasıl Alınır?

Randevu almak için 0850 288 44 46 no’lu randevu merkezimizi arayınız.
Çalışma saatleri: Pazartesi – Cuma / 09.00 – 17.00
– Randevu onay mail’indeki bilgiler doğrultusunda sınav katılım ücretini 2 iş günü içerisinde ödeyiniz.
– Sınav randevusu alırken kimliğinizdeki bilgiler isteneceğinden, kimliğinizi yanınızda bulundurunuz.
– Ödemenin yapılması ile birlikte, WEB sayfamızda da yer alan Sınav Yönetmeliği’ni okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz.
Diğer Bilgiler
– Sınav ücretinin zamanında yatırılmaması halinde randevu iptal edilir.
– Alınan randevuların değiştirilmesi mümkün değildir.
– Sınava gelirken resmi geçerli bir kimliğiniz, kayıt belgeniz yanınızda olmalıdır.

Sınav Ücreti Ne Kadar?

Sınav ücreti 350 TL’dir.
Bursa sınav ücreti 450 TL’dir.
Randevu alan kişinin sınava katılmaması halinde sınav ücreti geri ödenmez. Bu ücret kursun aldığı ücret değil Goethe-Institut Sınav Harcıdır.
Kargo ücreti
Sınav sonuçlarının kargo şirketi UPS tarafından teslimatı için ödemeniz gereken ücret (İstanbul içinde) 20 TL’dir.

Sınav Sonuçları

Sınav sonuçları ve sınavı geçtiğiniz taktirde SD1 sertifikanız sınavı takip eden 5 iş günü içinde UPS kargo servisiyle gönderilir. Lütfen gönderi ücreti olan 20 TL’yi (Istanbul içi) sınav günü UPS kargo şirketine ödeyiniz.
Sınav sonuçları hakkında kişiye doğrudan ya da telefonla bilgi verilmesi mümkün değildir.

En Yakın Sınav Tarihleri

24.11.2017
08.12.2017
12.01.2018
09.02.2018
29.12.2017
19.01.2018

Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı