Almanca

” ALMANCA (Deutsch)”

ALMANCA (Deutsch)

Almanca eğitimlerimizle de siz değerli öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kişiye özel gün ve saatlerde belirlediğimiz tamamen özelleştirilmiş programlarla başarısız olma şansınızı yok ediyoruz. Ayrıca Almanca eğitimlerimizi de diğer tüm programlarımızda yer aldığı gibi Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi (CEFR) programına uyumlu olarak gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'de sayıları her geçen gün artan Alman şirketleri ve her yıl yüz binlerce Alman turistin Türkiye'ye gelmesi gibi nedenler Türkiye’de Almanca bilenler için geniş iş imkanları oluşturmaktadır. Almanya'daki Türk göçmenler nedeniyle Türkiye ve Almanya arasında güçlü bağlar kurulmuştur. Bu bağa dayanarak Almanya’ya Aile Birleşim ile yerleşmek isteyenler için A1 Düzeyinde Almanca bilmek belgelendirilmesi gereken bir zorunluluk haline getirilmiştir. Ekonomik ve sosyokültürel açıdan Almanya AB içindeki en değerli ülkelerin başında gelmektedir, bu değer AB'de Almancanın iletişim dili oluşuna büyük katkı sağlanmaktadır. Avrupa’da yapılacak bir seyahat sırasında Almanca işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Eğer ilk yabancı diliniz İngilizce ise, Almanca aynı dil ailesinden olması nedeniyle en kolay öğreneceğiniz ikinci dildir. Yöneticilik, uluslararası ilişkiler, uluslararası ticaret, uluslararası hukuk, ekonomi, bankacılık, ticaret ve turizm alanında kariyer yapmayı düşünüyorsanız Almanca hedefinize ulaşmanızda etkili bir faktör olacaktır.

Ekonomik ve sosyokültürel açıdan Almanya AB içindeki en değerli ülkelerin başında gelmektedir, bu değer AB'de Almancanın iletişim dili oluşuna büyük katkı sağlanmaktadır.  Kişiye Özel Gün ve Saatler
 Bire-Bir Eğitim Programları
 Telafi Dersleri
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu

Almanca Eğitimleri Hangi düzeyde yapılmaktadır?

Almanca eğitimlerimiz kişiye özel olarak hazırladığımız programlarla sunulmaktadır. Bu eğitimlerimiz Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi Programına uygun olarak başlangıçtan en üst seviyeye kadar her düzeyde gerçekleştirilmektedir

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Nasıl Başlamalı?

Almanca Eğitim programlarımız kişiye özel ihtiyaçlar ve kişinin Almanca bilgisine paralel olarak belirlenen düzeylerde yapılmaktadır. Bunun belirlenmesinde uzman eğitimlerimizle yapacağınız görüşmeler esas olacaktır.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen

Doğru kaynak ve materyaller ile Almanca eğitim programlarımızı çok daha hızlı, açık ve kalıcı bir öğrenim yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.

Gelemediğiniz Ders Günlerini Kaybetmiş Olmazsınız

Eğitim programlarına katılamadığınız günlerde ve saatlerde Eğitim Koordinatörünüze katılamayacağınıza dair verdiğiniz bilgiyle dersiniz farklı bir gün ve saate rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle asla ders kaybetmiş olmazsınız.

Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı