fbpx

Bizim Hikayemiz

Kuruluşumuzun Köklü yapısıyla ilgili birkaç bilgi.

1870
SERTFİKALI MEZUN
42
FARKLI KURS PAKETİ
96
BAŞARI ORANI %
463
MAYIS AYINDA MİSAFİRLERİMİZLE TÜKETTİĞİMİZ KAHVE SAYISI

“Dilimin sınırları dünyamın sınırlarıdır.”

Ludwig Wittgenstein, Filozof

Biz Kimiz?

Kuruluşumuz ülkemizdeki yabancı dil öğreniminde yaşanan problemler ve bu problemlerin nedenlerinin araştırılmasıyla tamamen eğitim ve öğrenci odaklı bir program oluşturma gayretiyle ortaya çıkmıştır. Sizleri alışılagelmiş metotların dışında okuma, konuşma, dinleme ve yazma yeteneklerinin tümünü birlikte sunan özel bir programla karşılamaktayız. Elde ettiğimiz başarılar ve referans öğrencilerimizin görüşleri çalışmalarımızın ne kadar isabetli olduğunun en büyük kanıtı olmaktadır.

Dilworld Dil Okulları Merkez Bayrampaşa’ da yer alan yabancı dil kurslarıyla kariyerinizi değiştirebilecek en büyük adımı atmanız için sizlere hizmet etmeyi sabırsızlıkla beklemektedir. 4-6 yaş eğitim gruplarından başlamak üzere yetişkin gruplara kadar her yaştan öğrencilerimizi ve adaylarımızı kısaca 7’den 70’e herkesi “Herkes için İngilizce” sloganıyla yeni bir dil öğrenmeye davet ediyoruz. Unutmayınız ki seviyeniz ne olursa olsun ya da hiç olmasın, Dilworld Dil Okulları’nda size uygun bir yabancı dil eğitim programı mutlaka vardır. Sizleri de Bayrampaşa İngilizce Kursu’na bekliyoruz.

Neden Dilworld?

Her geçen gün küreselleşen dünyamızda; sanat, eğitim, ticaret ve bilim gibi alanlarda insanlar arasında köprüler kurmak bilindiği gibi iletişim ihtiyacını karşılayan ortak dillerin vazifesi olmuştur. Buna paralel olarak dünyada büyüyen haberleşme ihtiyacı yaklaşık 400 milyon kişinin ana dili olan, 1.8 milyar insanın da ikinci dili olan İngilizceyi öne çıkarmakta ve bu dile olan talebi her geçen gün daha da arttırmaktadır. Bu talebe istinaden oluşan yabancı dil kursları ve dil okulları arasından sıyrılarak kaliteli ve doğru İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kuruluşumuz her yaş grubundan öğrenciye ve kursiyere hitap eden bir yapı oluşturmuştur.

Teknolojik altyapısı ve değerli eğitmen kadrosu ile başarısını en net biçimde ortaya koyan kuruluşumuz her şeyden önce eğitimin bir gönül meselesi olduğuna inanan, tüm öğrencilerine de bugünün ve yarının rekabetçi dünyasında bir adım önde olmayı garantileyen bir kurum olarak hizmet etmektedir. Bu nedenlerle İngilizce ve diğer dünya dilleriyle ilgili gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarında elde ettiğimiz başarıların haklı gururunu yaşıyoruz. Sizleri de bu başarının bir parçası olmanız için kurumlarımızda ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Kuruluşumuz temel iletişim tonlarını kendine güvenen, samimi, sıcak, kararlı, açıklayıcı, şeffaf, güler yüzlü, estetik, tutarlı ve ulaşılabilir bir iletişim modelinden almaktadır. Kuruluşumuz, ülkemizin eğitim alanındaki en büyük eksikliklerinden biri olan yabancı dil öğrenim sürecini yenileyen, dünyamızın küresel yapısındaki organizasyonun temeline bireyler yetiştiren ve hazırlayan bu alandaki sorunlara gerçek anlamda çözüm olabilen bir marka haline gelebilmeyi vizyon edinmiş, bu hedeflerini gerçekleştirirken de toplumun hassasiyetlerini göz ardı etmeden, uluslararası standartlarda bir eğitim modeliyle başarılı bireyler yetiştirebilmeyi misyon edinmiştir.

Yönetim Ekibimizle Tanışın

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla sıradaki kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz.

Ekibimize Katılın
murat can-min

Murat Can

Kurucu Müdür
nur taş-min

Nur Taş

Eğitim Koordinatörü
brenda moore-min

Brenda Moore

Yurt Dışı Eğitim Koordinatörü
yunus öge-min

Yunus Öge

Mali İşler Sorumlusu
metin can-min

Metin Can

Eğitim Koordinatörü
muhammed emin aydın-min

Muhammed Emin Aydın

Şube Müdürü