Business English

“Business English (İş İngilizcesi) “

Business English (İş İngilizcesi)

İngilizce, iş hayatında da uluslararası bir dildir. Profesyonel bir dilde yazışma yapmak, rapor hazırlamak, müzakerelerde bulunmak, sunum yapmak, konferans ve toplantılara katılmak veya bunları yönetmek, resmi mektuplar ve dilekçeler yazmak, uluslararası ortamlarda sosyalleşmek ve genel olarak yabancı müşterileriniz veya iş ortaklarınız ile telefonda, e-mail yoluyla veya yüz yüze doğru ve akıcı bir iletişim sağlamak için gerekli olan dil İngilizcedir.

Kuruluşumuz Business English adında, öğrencilerin iş iletişimi becerilerini geliştirebilmesi için tasarlanmış özel, esnek bir kurs geliştirmiştir. Katılımcıların başlangıç için en az lntermediate seviyesi İngilizce eğitimini tamamlamış olmaları gereken kurs programı içerisinde 24 modül bulunur. Her modülde öğrenciler; yazılı alıştırmalar, sunumlar, diyaloglar ve gerçekçi iş ortamlarında rol yapma kombinasyonu ile, İngilizcedeki iş dünyasına ait kelime dağarcığı, moda olmuş kelimeler, İngilizce e-posta, kısa not ve mektup yazma, görüşme, mülakat yapma ve telefonda konuşma konularında pratik yapacak ve becerilerini geliştirebilirler. İş İngilizcesi, genel konulara değil, iş hayatı ile ilgili konulara odaklanır. Bu programın eğitiminde sunulan içerik, (kelimeler, ifade biçimleri, sektöre veya mesleğe özel terimler) profesyonel hayatta kullanılan bilgilerden türetilir. Bütün eğitimlerimiz gibi, İş İngilizcesi programımızda da, her an gelişiminizi gözlemleyen, eksiklerinizi tespit edip takviye bilgiden kaçınmayan ve kişiye özel programlar oluşturan dil koçluğu sistemimizin size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanırken, kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

İş İngilizcesi, genel konulara değil, iş hayatı ile ilgili konulara odaklanır. Bu programın eğitiminde sunulan içerik, (kelimeler, ifade biçimleri, sektöre veya mesleğe özel terimler) profesyonel hayatta kullanılan bilgilerden türetilir. Kişiye Özel Günler-Saatler
 Bire-Bir Eğitim Programları
 Telafi Dersleri
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu
 Mesleki Terimler

Business English Programında Eğitimler Hangi düzeyde yapılmaktadır?

Business English Programlarımız kişiye özel olarak hazırladığımız bir programdır. Bu eğitimlerimiz Intermediate (B2) ve üzeri adaylarımız için organize ettğimiz özel programlarımızdır.

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Nasıl Başlamalı? ( Ücretsiz Seviye Tespit)

Business English programlarına uygun olduğunuzu kişisel öngörünüz dışında size özel olarak kurumumuz tarafından hazırlanmış ücretsiz katılabileceğiniz Seviye Tespit Sınavları ile belirleyebilirsiniz.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen

Doğru kaynak ve materyaller ile 24 modülden oluşan eğitim programlarımızı çok daha hızlı, açık ve kalıcı bir öğrenim yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.

Gelemediğiniz Ders Günlerini Kaybetmiş Olmazsınız

Eğitim programlarına katılamadığınız günlerde ve saatlerde Eğitim Koordinatörünüze katılamayacağınıza dair verdiğiniz bilgiyle dersiniz farklı bir gün ve saate rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle asla ders kaybetmiş olmazsınız.

     Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

     Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı