Çocuklar İçin Yaz Okulu

“Çocuklar İçin İngilizce”

Çocuklar İçin Yaz Okulu

Kış döneminde eğitim alma imkanı bulamayan veya zaman ayıramayan öğrencilerimiz için dizayn edilmiş eşsiz bir programla sizleri karşılıyoruz. Daha yoğun ve etkili hale getirilmiş Yaz Okulu programları ile çocuklarımız hem eğlenerek öğrenecek hem de İngilizce ile ilgili eğitimlerini daha sağlam temeller üzerine inşa edecekler. Milli Eğitim Bakanlığı çerçevesindeki öğrencilerimize özel olarak dizayn ettiğimiz hem gelecekteki sosyal ve iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları hem de uzun vadede okul derslerine destek olacak olan İngilizceyi, en doğru metot ve yöntemlerle öğretmeyi amaçladığımız yoğun eğitim programlarımızla hedefe birlikte kilitleniyoruz. Ayrıca Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi (CEFR) uyumlu olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizle çocuk İngilizcesi programlarında yine 1 numara olduğumuzu çekinmeden söylüyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı çerçevesindeki öğrencilerimize özel olarak dizayn ettiğimiz hem gelecekteki sosyal ve iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları hem de okul derslerine destek olacak olan İngilizceyi, en doğru metot ve yöntemlerle öğretmeyi amaçladığımız eğitim programlarımızdır. Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi (CEFR) uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Bu programlarımızda öğrencilerimizi “ÇOK YÖNLÜ DİL GELİŞİM MODELİ” adını verdiğimiz sistemle karşılıyoruz. Bu model öğrencilerimizin dili kullanmada yetkin olan 4 ana yeteneğini (okuma, konuşma, dinleme ve yazma) geliştirmeyi hedefler. Birçok yayın ve materyalle desteklediğimiz çocuklar için yaz okulu programlarımızın her birini seviyelere ve eğitim programlarına göre 120 ders saatinden oluşturuyor sınıflarımızı 8-12-14 kişi olarak dizayn ediyoruz. Hafta içi 4 gün şeklinde gerçekleştirilen yaz kurslarımızla öğrencilerimiz hızlı ve kalıcı bir İngilizce Eğitimi alır, gelecekleri için sağlam temeller oluştururlar.

Çocukların İngilizceyi sevmelerini hedefleyen Dilworld Dil Okulları eğlenerek, etkinliklerle kendi öz becerilerini fark etmelerini amaçlamaktadır. Böylelikle İngilizceyi seven motivasyonu yüksek olan donanımlı öğrenciler yetiştirmekteyiz. 8-12-14 Kişilik Sınıflar
 Türk ve Yabancı Eğitmenler
 120 Saat Kur Eğitimi
 Akredite Sertifika

⦁ İlkokul ve ortaokul çağındaki öğrencilerimiz; hem gelecekteki sosyal ve iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları hem de okul derslerine destek olacak olan İngilizceyi öğrenme süreçlerini desteklemeye yaz yoğun kursları ile bu programları en eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz.

⦁ Programımız belirtilen seviyede genellikle ilk ve ortaokul gruplarını içerir.

⦁ Yaz Okulu Programlarımızda 120 ders saatinden oluşan bir program uygulamakla birlikte sınıflarımızı hem yaş hem de seviyelerine göre gruplandırıyoruz. sınıflarımızı ve gruplarımızı da buna bağlı olarak 8-12-14 kişi olarak dizayn ediyoruz.

⦁ Eğitim Programlarımızla öğrencilerimiz belirli kalıplar dışına çıkarak yaşamlarıyla ilgili şeyler anlatabilir, çevresinde olanlarla ilgili bilgiler aktarabilirler.

⦁ Kullanılan dökümanlar ve eğlenceli aktiviteler sayesinde öğrencilerimiz ingilizceyle tanışma evrelerini en eğlenceli şekilde tamamlayacaklar, geleceğe yönelik olarak ingilizceyi zor ve öğrenilmesi güç bir olgu olarak asla görmeyeceklerdir.

⦁ Genel dil programlarımızda olduğu gibi Yaz Kursu programlarımızı da alanlarında uzman ve ana dilleri İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından destekliyoruz.

⦁ Eğitim programlarımızın bitişiyle birlikte kurlarını başarı ile tamamlayan öğrencilerimize kurumumuzca hazırlanmış “Doğrulanabilir ve Onaylı Sertifikalarımızı” veriyoruz, böylelikle öğrencilerimiz eğitimlerini belgelendirme imkanı bulabiliyorlar.

⦁ Programlarımız boyunca öğrencilerimiz aktivite kulüplerinden diledikleri gibi ücretsiz yararlanabilmektedirler.

Çocukların İngilizceyi sevmelerini hedefleyen Dilworld Dil Okulları eğlenerek, etkinliklerle kendi öz becerilerini fark etmelerini amaçlamaktadır. Böylelikle İngilizceyi seven motivasyonu yüksek olan donanımlı öğrenciler yetiştirmekteyiz.
Esas aldığımız çok yönlü dil gelişim modeli ile öğrencilerimizi dinleme, okuma, konuşma, yazma ve dil bilgisi becerilerinde bir bütün olarak geliştirmeyi hedefliyoruz.
Programı başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz Dilworld Dil Okulları Bayrampaşa İngilizce Kursu tarafından özel olarak hazırlanan AVRUPA DİL STANDARTLARI ÇERÇEVESİ (CEFR) uyumlu ve doğrulanabilir sertifikalarla başarılarını belgelendirirler.

Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı