Ücretsiz Danışma ve Bilgi Hattı : 0 (212) 613 82 94

Hedef ve İlkelerimiz

Neden Dilworld?

Her geçen gün küreselleşen dünyamızda; sanat, eğitim, ticaret ve bilim gibi alanlarda insanlar arasında köprüler kurmak bilindiği gibi iletişim ihtiyacını karşılayan ortak dillerin vazifesi olmuştur. Buna paralel oalrak dünyada büyüyen haberleşme ihtiyacı yaklaşık 400 milyon kişinin ana dili olan, 1.8 milyar insanın da ikinci dili olan İngilizceyi önde çıkarmakta ve bu dile olan talebi her geçen gün daha da arttırmaktadır. Bu talebe istinaden oluşan yabancı dil kursları ve dil okulları arasından sıyrılarak kaliteli ve doğru İngilizce eğitimi arayşına bir çözüm olarak doğan kuruluşumuz her yaş grubundan öğrenciye ve kursiyere hitap eden bir yapı oluşturmuştur. Teknolojik altyapısı ve değerli eğitmen kadrosu ile başarısını en net biçimde ortaya koyan kuruluşumuz her şeyden önce eğitimin bir gönül meselesi olduğuna inanan, tüm öğrencilerine de bugünün ve yarının rekabetçi dünyasında bir adım önde olmayı garantileyen bir kurum olarak hizmet etmektedir. Bu nedenlerle İngilizce ve diğer dünya dilleriyle ilgili gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarında elde ettiğimiz başarıların haklı gururunu yaşıyoruz. Sizleri de bu başarının bir parçası olmanız için kurumlarımızda ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek istiyoruz. Kuruluşumuz temel iletişim tonlarını kendine güvenen, samimi, sıcak, kararlı, açıklayıcı, şeffaf, güler yüzlü, estetik, tutarlı ve ulaşılabilir bir iletişim modelinden almaktadır. Kuruluşumuz, ülkemizin eğitim alanındaki en büyük eksikliklerinden biri olan yabancı dil öğrenim sürecini yenileyen, dünyamızın küresel yapısındaki organizasyonun temeline bireyler yetiştiren ve hazırlayan bu alanda ki sorunlara gerçek anlamda çözüm olabilen bir marka haline gelebilmeyi vizyon edinmiş, bu hedeflerini gerçekleştirirken de toplumun hassasiyetlerini göz ardı etmeden, uluslararası standartlarda bir eğitim modeliyle başarılı bireyler yetiştirebilmeyi misyon edinmiştir.

Hedef ve ilkelerimiz

Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi

Kurumlarımız yabancı dil eğitimlerinde Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesine bağlı kalarak, kalite standartlarından ödün vermeden kursiyerlerine en doğru ve kalıcı yöntemlerle eğitim sunmayı amaç edinmiş, bu amacı gerçekleştirmek için sıralanan ilkelere bağlı kalmayı kabul etmiştir.

Pedagojik ve Uluslararası

Pedagojik ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim vermek.

Kurum İçi Bağlılık

Tüm kurumlarında eğitimi gönül meselesi kabul etmiş ve tüm mücadelesini bu yöne çevirmiş vizyon sahibi, ileri görüşlü idarecilerle çalışmak.

İnteraktif Takip Modeli

Programları İnteraktif takip modelleriyle desteklemek

Yılların Tecrübesi

En doğru ve en uygun materyalleri kursiyerler için belirlemek

Seviye tespit

Kursiyerleri ihtiyaçları ve seviyelerine göre gruplandırmak.

Uzman, Sertifikalı Eğitmenler

Alanı İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı Türk ve yabancı öğretmenlerle eğitim vermek.

Garantili Eğitim
Kur garantisi sistemini harfiyen uygulamak.

 

Haftalık Haber Bültenimize Abone Olun