Interview English

“Interview English “

“ Interview English (Mülakat İngilizcesi) “

Hedef dil İngilizce olan; İş mülakatları, Proje sunumları, Tez hazırlıkları, Bitirme sınavları, Açıköğretim vize/final (İngilizce) sınavları gibi acil destek gerektiren durumlarda, Dilworld Dil Okulları olarak size özel destek sağlıyor ve kaliteli eğitim standartlarımızla yardımınıza koşuyoruz.

Hedef dil İngilizce olan; İş mülakatları, Proje sunumları, Tez hazırlıkları, Bitirme sınavları, Açıköğretim vize/final (İngilizce) sınavları gibi acil destek gerektiren durumlarda, Dilworld Dil Okulları olarak size özel destek sağlıyor ve kaliteli eğitim standartlarımızla yardımınıza koşuyoruz. Bu program içeriğini oluşturan derslerimizde uygulamalı eğitimi esas alıyoruz. Sınıf içinde bir mülakat ortamı oluşturulması ya da örnek bir sunum yapılması gibi uygulamalarla yaşayarak öğrenmeyi aktive ediyoruz. Kişiye özel belirlenebilen zaman aralığında, alanında uzman eğitmenlerimizle, İhtiyaç duyduğunuz kategoriye yönelik eğitim fırsatımızdan faydalanabilirsiniz. Siz değerli katılımcılarımıza, ihtiyacınız olan her alanda pratik bilgi ve beceri kazandıracak seçeneklerimizle ‘’İnterview english’’ programını hizmetinize sunuyoruz.

Bu program içeriğini oluşturan derslerimizde uygulamalı eğitimi esas alıyoruz. Sınıf içinde bir mülakat ortamı oluşturulması ya da örnek bir sunum yapılması gibi uygulamalarla yaşayarak öğrenmeyi aktive ediyoruz. Kişiye Özel Günler-Saatler
 Bire-Bir Eğitim Programları
 Telafi Dersleri
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu
 Hedefe yönelik direk çalışmalar
 Mülakat Toplantı Demoları

Interview English Programında Eğitimler Hangi düzeyde yapılmaktadır?

Interview English Programlarımız kişiye özel olarak hazırladığımız bir programdır. Bu eğitimlerimiz adayımız için belirlenen programa göre seviyelendirilmektedir.

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Nasıl Başlamalı? ( Ücretsiz Seviye Tespit)

Interview English programlarına katılmadan önce programla ilgili belirlediğiniz içeriğe göre uygunluğunuz size özel olarak kurumumuz tarafından hazırlanmış ücretsiz katılabileceğiniz Seviye Tespit Sınavları ile belirlenecektir.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen

Doğru kaynak ve materyaller ile hedefe en kolay yoldan sizi ulaştırdığımız gibi, açık ve kalıcı bir öğrenim yöntemiyle başarıya ulaşmanızı neredeyse garanti altına alıyoruz.

Gelemediğiniz Ders Günlerini Kaybetmiş Olmazsınız

Eğitim programlarına katılamadığınız günlerde ve saatlerde Eğitim Koordinatörünüze katılamayacağınıza dair verdiğiniz bilgiyle dersiniz farklı bir gün ve saate rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle asla ders kaybetmiş olmazsınız.

     Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

     Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı