Kelime Oyun Kulübü

“Kelime Oyun Kulübü”

Kelime Oyun Kulübü

Dilworld Dil Okulları olarak okuma,yazma,dinleme ve konuşma yeteneklerinin gelişimini önemsediğimiz gibi bunların çocuklarımıza daha eğlenceli bir şekilde aktarılması ve drama çalışmalarıyla günlük hayata entegre edilebilmesini oldukça önemsiyoruz.Bu kapsamda öğrencilerimizin kelime dağarcıklarının gelişimi için Kelime Oyun Kulübü etkinliklerimiz ile onları destekliyoruz.

Kelime oyun kulübünde temel amaç; öğrencilerin kelime haznesini mümkün olduğunca geliştirmektir. Dilworld Dil Okulları eğitim sistemi, gelenekselleşmiş yöntemlerin dışında bir bakış açısına sahiptir. Bize göre dil öğrenme sürecini ne kadar görev olarak benimserseniz ders gibi görüp kendinizi zorlayarak baskı altında hissederseniz, öğrenmek o kadar zor olacaktır. Bizim sırrımız; eğlenmek, eğlendirmek, eğlenirken öğrenmek... Eğlenirken öğrenilen bilgilerin çok daha kalıcı olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Kelime Oyun Kulübünde öğrencilerimiz yeni kelimeler öğrenir, öğrenmiş olduklarını ise unutmamak üzere, oyuna dökme tekniğiyle tekrar ederler. Yabancı dil öğreniminde öğrencilerimizin en çok destek istediği konulardan biri kelime ezberlemektir. Artık kendinizi baskı altına alıp kelime ezberlemek hangi sözcük nasıl telaffuz edilir diye düşünmek, grammer kitaplarının içinden çıkamamak yerine, bizim yöntemlerimizle, farkında olmadan İngilizce öğrenme fırsatınız var.

Kelime oyun kulübü aktivitelerimize tüm Çocuk İngilizcesi öğrencilerimiz herhangi bir sınırlama olmadan ücretsiz katılabilmektedir.Yol gösterici ve yaratıcı eğitmenlerimiz eşliğinde, öğrencilerimizin eğlenceli oyunlarla sıkılmadan kalıcı kelime bilgisi edinmesini sağlıyoruz.