Kurumsal Eğitimler

“Kurumsal Eğitimler”

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal firmaların personel alım süreçlerinde adayların İngilizce düzeylerinin test edilmesi, çalışanlara yabancı dil eğitimine dair eksiklik yaşanan noktalarda dil koçluğundan yararlanılarak şirket içi veya kurs binamızda gerçekleştirilebilir eğitimler yapılması, iş İngilizcesi eğitimlerinin organize edilmesi gibi süreçlerde de Dilworld Dil Okulları olarak Kurumsal eğitim modelimizle en büyük destekçiniz olmaya devam ediyoruz.

Sizlere bu kapsamda sunduğumuz genel başlıkları şu şekildedir: - In house (şirket içi) Eğitim - Seviye Danışmanlığı - İş İngilizcesi - Genel İngilizce - Kurumsal toplantılarda çeviri hizmetleri In House (Şirket İçinde Eğitim) Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir ders ortamı, yazı tahtası, cd çalar, bazı hallerde DVD player, televizyon gibi teknik ekipmanlar yerinde eğitim programlarında şirket tarafından sağlanır. Öğretmenlerimiz dersleri şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde gerçekleştirir. Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Dilworld Dil Okulları tarafından temin edilir. Gruplar oluşturulmadan önce seviye tespit sınavı ile öğrencilerin mevcut seviyeleri belirlenir. Öğrenci gruplarının sayısının 12'yı geçmemesi önemlidir. Eğitimin içeriği, süresi ve niteliği, konusunda uzman yerli ve yabancı eğitmenlerce şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devamlılık durumu, başarı durumu ve genel performansı gibi konularında düzenli rapor verilir. Orta seviye öncesi ve üzeri çalışanlara yönelik, ‘’Conversation Club’’ Yabancı öğretmen eşliğinde maruz kalarak dil gelişimi stratejisine dayanan sadece konuşma programı uygulanır. Dilworld aynı zamanda İngilizce eğitimini üstlendiği şirketlerin, işe yeni başlayan personelinin veya aktif personelinin İngilizce seviyesini belirlemek için seviye tespit sınavı yapar. Bu sınavda şirket personelinin İngilizce dinleme, konuşma, yazma ve dil bilgisi yetenekleri özgün test ve yöntemlerle belirlenerek çalışanların daha verimli kullanılabilmesi amaçlanır. Kurumların talepleri doğrultusunda özel sunum ve toplantılarda gizlilik ilkesinden asla taviz vermeden profesyonel çevirmenlerimizle tüm problemlerinize çözüm olabileceğimizi belirtmek isteriz. Kurumsal eğitim sürecinde birlikte çalıştığımız kurum ve kuruluşların tüm personellerine, bireysel eğitim süreçlerinde veyahut birinci derece yakınlarına şubemizdeki kurs programlarından indirimli faydalanma olanağı sağlanır.

Kurumların talepleri doğrultusunda özel sunum ve toplantılarda gizlilik ilkesinden asla taviz vermeden profesyonel çevirmenlerimizle tüm problemlerinize çözüm olabileceğimizi belirtmek isteriz.

Tasha Castagna


 Kuruma Özel Gün ve Saatler
 Yerinde Eğitim İmkanları
 Kuruma Özel Programlar
 Profesyonel Çeviri Hizmetleri
 Seviye Danışmanlığı
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu
 Çalışanlara ve Birinci Derece Yakınlara Özel Fırsatlar

Ders Ortamı ve Ekipmanların Oluşturulması?

Yerinde eğitim programlarında gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir ders ortamı, yazı tahtası, cd çalar, bazı hallerde DVD player, televizyon gibi teknik ekipmanlar yerinde eğitim programlarında şirket tarafından sağlanır.

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Öğretmenlerimiz dersleri şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde gerçekleştirir. Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Dilworld Dil Okulları tarafından temin edilir.

Nasıl Başlamalı? ( Ücretsiz Seviye Tespit)

Gruplar oluşturulmadan önce seviye tespit sınavı ile öğrencilerin mevcut seviyeleri belirlenir. Öğrenci gruplarının sayısının 12’yı geçmemesi önemlidir.

Eğitim İçeriğinin Belirlenmesi

Eğitimin içeriği, süresi ve niteliği, konusunda uzman yerli ve yabancı eğitmenlerce şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir.

Raporlama

Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devamlılık durumu, başarı durumu ve genel performansı gibi konularında düzenli rapor verilir.

Toplantı ve Sunumlarda Çeviri Hizmeti

Kurumların talepleri doğrultusunda özel sunum ve toplantılarda gizlilik ilkesinden asla taviz vermeden profesyonel çevirmenlerimizle tüm problemlerinize çözüm olabileceğimizi belirtmek isteriz.

İşbirliği ve Kazan-Kazan Modeli

Kurumsal eğitim sürecinde birlikte çalıştığımız kurum ve kuruluşların tüm personellerine, bireysel eğitim süreçlerinde veyahut birinci derece yakınlarına şubemizdeki kurs programlarından indirimli faydalanma olanağı sağlanır.

     Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

     Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı