Okul Öncesi İngilizce

“4-6 Yaş Okul Öncesi İngilizce”

4-6 Yaş Okul Öncesi İngilizce

Erken yaştaki eğitimin başarısı için oyunlar, aktiviteler, şarkılar kimi zaman en iyi dayanaktır. Faaliyetlerimiz çocuğunuzun yaratıcılığını, hayal gücünü, düşünme becerilerini ve sosyal becerilerini İngilizce ile yoğuran bir yapıyı içermektedir.

Eğitim programlarımızda öğrencilerimiz kendi yaş ve niteliklerine uygun olarak tasarlanmış özel dersliklerde eğitimlerini almaktadırlar. Bu konuda kuruluşumuz Katre Çocuk Akademisi ile gerçekleştirdiği Protokol ile tamamen özelleştirilmiş bir yapıyla hizmet sunmakta ve Pedagojik açıdan en doğru öğrenme yöntemi için işbirliğini geniş bir çerçeveye yaymaktadır. 4-6 Yaş grubunun yabancı dil öğrenimindeki başarısı ve bu yaş grubunun yeni bir dil öğrenmeye eğilimi birçok uzman görüşüyle de sabitlenmiştir.

Türk ve yabancı eğitmenler tarafından uygulanan İngilizce programımızın temel amacı öğrencilerimize İngilizceyi sevdirmek, başka bir dil ile de iletişim kurabileceklerinin farkına varmalarını sağlamak ve bu dili öğrenmeye istek uyandırmaktır.  Avrupa Dil Standartları Uyumlu
 Okul Öncesi Eğitimi Uygun Dizayn Edilmiş Derslikler
 140 Saatlik Eğitim
 15 Kişilik Sınıflar

ÖĞRETİM METODLARIMIZ

Aktif öğrenme modelini baz alarak, sözel iletişimin geliştirilmesini amaçladığımız bir İngilizce öğretim programı uyguluyoruz.
Öğrencilerimiz dili yaşayarak ve eğlenerek öğrenecek, İngilizceyi duymak ve konuşmaktan zevk alacak ve günlük yaşamlarında olabildiğince çok kullanarak bilgilerini pekiştireceklerdir.
⦁ Her biri bir oyun çerçevesinde oluşan çeşitli etkinlikler ile öğrencinin dil kullanımına aktif katılımı sağlanır.
⦁ Öğrencilerimizin materyal kullanımıyla zenginleştirerek yapılan çalışmalarla, farklı alanlarda da İngilizceyi kullanabileceklerini fark etmeleri sağlanır.
⦁ Drama, müzik ve kuklalar dili etkin olarak kullanmada en çok yararlanılan yöntemlerdendir. Zengin görsel ve işitsel araçlar, günlük konuşma etkinlikleri, hareket eşliğinde söylenen şarkı, tekerleme ve oyunlar öğrendiklerini pekiştirmede büyük rol oynamakta ve öğrenimi kolaylaştırıp hızlandırmaktadır.
⦁ İngilizce etkinlikleri planlanırken öğrencilerin farklı öğrenme şekillerine sahip oldukları dikkate alınarak el işi çalışmaları, müzik ve hareket bazlı çalışmalar, drama yöntemi veya hikâye kitapları kullanılarak farklı öğretim teknikleriyle her öğrenciye ulaşmak hedeflenir.
⦁ İngilizce programımızda, öğrencilerimize İngilizceyi günlük hayatlarının içinde duyma, kullanma ve yaşayarak öğrenme fırsatları oluşturmaya çalışmaktayız.
Programımızın başarıya ulaşması dil eğitiminin özelliklerini iyi bilen profesyonel bir ekiple mümkündür. Burada önemli olan; öğrencilerde yeni bir dile karşı merak ve empati oluşturabilmek ve aktiviteler yoluyla kendilerini rahat hissedecekleri bir ortamda ifade etme becerilerini geliştirmektir.
Eğitim programlarımızda öğrencilerimiz kendi yaş ve niteliklerine uygun olarak tasarlanmış özel dersliklerde eğitimlerini almaktadırlar. Bu konuda kuruluşumuz Katre Çocuk Akademisi ile gerçekleştirdiği Protokol ile tamamen özelleştirilmiş bir yapıyla hizmet sunmakta ve Pedagojik açıdan en doğru öğrenme yöntemi için işbirliğini geniş bir çerçeveye yaymaktadır.
İngilizce eğitimlerimiz ders olarak değil iletişim aracı olarak tasarlanmaktadır.

Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı

Eğitim Bilgi Al