Okuma Kulübü

“Okuma Kulübü”

Okuma Kulübü

Dilworld Dil Okulları olarak okuma,yazma,dinleme ve konuşma yeteneklerinin gelişimini önemsediğimiz gibi bunların çocuklarımıza daha eğlenceli bir şekilde aktarılması ve drama çalışmalarıyla günlük hayata entegre edilebilmesini oldukça önemsiyoruz.Bu kapsamda öğrencilerimizin Reading/Okuma yeteneklerinin geliştirilmesi için Okuma Kulübü etkinliklerimiz ile onları destekliyoruz.

Okuma kulüplerimiz ile öğrencilerimizin doğru ve akıcı bir şekilde okuma ve konuşma becerilerinin gelişimi hedeflenmektedir. Tamamen ana derslerin dışında, derslere takviye olarak verilen Reading Club aktivite derslerinde öğrencilerimiz başlangıç seviyesinden üst seviyelere kadar sürekli okuma çalışmalarına katılarak hızlı, doğru aksana sahip ve akıcı bir okuma kabiliyeti elde etmek için önemli gelişimler sağlarlar. Okuma kulübü çalışmalarımızın öğrencilerimize diğer büyük faydası ise kelime haznesinin sürekli gelişimidir. Özellikle okuma çalışmalarında kazanılan her yeni kelime öğrencilerimize dil eğitimlerinde büyük yardımlar sağlamaktadır. Kelime dağarcıkları gelişen her bir öğrenci kendini daha rahat ve özgüvenli hisseder. Bu özgüven özellikle konuşma ve okuma gibi durumlarda öğrencilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu hislerdir. Tamamen ücretsiz ve sınırsız yararlanabileceğiniz Okuma kulübü çalışmaları hafta içi kurumumuzda uygulanmaktadır. Ders saat ve programlar hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Okuma kulübü aktivitelerimize tüm Çocuk İngilizcesi öğrencilerimiz herhangi bir sınırlama olmadan ücretsiz katılabilmektedir.Yol gösterici ve yaratıcı eğitmenlerimiz eşliğinde, öğrencilerimizin eğlenceli oyunlarla sıkılmadan kalıcı kelime bilgisi edinmesini sağlıyoruz.