Practical English

“Practical English (Pratik İngilizce)”

Practical English (Pratik İngilizce)

Günlük hayata kolayca entegre edebileceğiniz, çok fazla teknik kural içermeyen programımız sayesinde kafanız karışmadan İngilizce konuşmaya odaklanabileceksiniz. Pratik İngilizce ile dil öğreniminin aslında ne kadar kolay olduğunu bizimle birlikte göreceksiniz.

Eğer herhangi bir kariyer hedefine bağlı değilseniz ve amacınız; - Sadece yurtdışı gezilerinizi, tatillerinizi çeviri desteği aramadan rahatça geçirebilmek - Uluslararası faaliyetleri takip etmek - Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilmek Kısaca dünyanın her yerinde özgür olmaksa bu program tam size göre... Practical English kurs programını tamamlayan katılımcılar; Hedef dilin konuşulduğu herhangi bir ülkede, turistik gezi ya da tatil amacıyla bulunduğunuz zaman, günlük hayatın gündelik temel ihtiyaçlarından başlayarak, karşılaşabileceğiniz her durumda ne söylemesi gerektiğini bilirsiniz. Bir sorunla karşılaştığınızda başvurulması gereken birimi bulup, sıkıntınızın giderilmesi için ihtiyaçlarınızı rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Pratik hayatta aklınıza gelecek ne varsa hepsini bu programla öğrenmeniz mümkün. Sağlam dostluklar ve keyifli aktiviteler için her zaman hazır ve özgüven sahibi olursunuz.

Pratik hayatta aklınıza gelecek ne varsa hepsini bu programla öğrenmeniz mümkün, sağlam dostluklar ve keyifli aktiviteler için her zaman hazır ve özgüven sahibi olursunuz. Kişiye Özel Günler-Saatler
 Bire-Bir Eğitim Programları
 Telafi Dersleri
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu
 Hızlı ve Pratik Günlük İngilizce
 Özel VIP Grup Talepleri

Practical English Programında Eğitimler Hangi düzeyde yapılmaktadır?

Practical English Programlarımız kişiye özel olarak hazırladığımız bir programdır. Bu eğitimlerimiz adayımız için başlangıçtan orta düzeye kadar her seviye de gerçekletirilmektedir.

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Nasıl Başlamalı? ( Ücretsiz Seviye Tespit)

Practical English programlarına katılmadan önce adaylarımızın seviyelerini kurumumuz tarafından hazırlanmış ücretsiz katılabilecekleri Seviye Tespit Sınavları ile belirlemekteyiz.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen

Doğru kaynak ve materyaller ile hedefe en kolay yoldan sizi ulaştırdığımız gibi, açık ve kalıcı bir öğrenim yöntemiyle başarıya ulaşmanızı neredeyse garanti altına alıyoruz.

Gelemediğiniz Ders Günlerini Kaybetmiş Olmazsınız

Eğitim programlarına katılamadığınız günlerde ve saatlerde Eğitim Koordinatörünüze katılamayacağınıza dair verdiğiniz bilgiyle dersiniz farklı bir gün ve saate rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle asla ders kaybetmiş olmazsınız.

     Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

     Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı