Rusça

RUSÇA

Rusça eğitim programlarımızda amacımız kursiyerlerimize kendilerini ifade edebilecekleri,daha çok konuşmaya yönelik bir program uygulamaktır ancak bununla birlikte okuma, yazma, dinleme gibi bir dilin konuşulmasında vazgeçilmez olan diğer 3 unsur ve dil bilgisi de eğitimler dahilinde adaylarımıza bir bütün halinde sunulmaktadır.Kişiye özel gün ve saatlerde belirlediğimiz tamamen özelleştirilmiş programlarla başarısız olma şansınızı neredeyse yok ediyoruz.

Ülkemizin her geçen gün Rusya ile artan ticari ve turizm ilişkileri, bu ilişkilerin sağlanmasında özel sektörün her geçen gün büyüyen ihtiyaçları ve Rusça bilen kalifiye eleman eksikliği Rusça öğrenimini kaçınılmaz kılmaktadır. Özellikle tekstil ihracatı ve Rus turistlerin ülkemizde gerçekleştirdiği perakende alışveriş kültürü perakendecilik zincirinde en önde yer alan ve mağazaların ilk yüzleri olan satış danışmanlarının Rusça'da kendilerini ifade etme ihtiyaçlarını arttıran faktörlerdendir.

Kişiye özel gün ve saatlerde belirlediğimiz tamamen özelleştirilmiş programlarla başarısız olma şansınızı neredeyse yok ediyoruz.  Kişiye Özel Gün ve Saatler
 Bire-Bir Eğitim Programları
 Telafi Dersleri
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu

Rusça Eğitimleri Hangi düzeyde yapılmaktadır?

Rusça eğitimlerimiz kişiye özel olarak hazırladığımız programlarla sunulmaktadır. Bu eğitimlerimiz Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi Programına uygun olarak başlangıçtan en üst seviyeye kadar her düzeyde gerçekleştirilmektedir

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen

Doğru kaynak ve materyaller ile Aile Birleşimi (A1 Start Deutsch Sınavı) eğitim programlarımızı çok daha hızlı, açık ve kalıcı bir öğrenim yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.

Gelemediğiniz Ders Günlerini Kaybetmiş Olmazsınız

Eğitim programlarına katılamadığınız günlerde ve saatlerde Eğitim Koordinatörünüze katılamayacağınıza dair verdiğiniz bilgiyle dersiniz farklı bir gün ve saate rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle asla ders kaybetmiş olmazsınız.

Nasıl Başlamalı?

Rusça Eğitim programlarımız kişiye özel ihtiyaçlar ve kişinin Rusça bilgisine paralel olarak belirlenen düzeylerde yapılmaktadır. Bunun belirlenmesinde uzman eğitimlerimizle yapacağınız görüşmeler esas olacaktır.

Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı