Speak Out (Konuşma Grupları)

Speak Out (Konuşma Sınıfları)

İngilizce eğitim programları haricinde ya da bu programlara ek olarak, yoğun konuşma programı kapsamında planladığımız ‘’Speak out‘’ sınıflarında öğrencilerimiz seviyelere ayrılmış dil eğitimlerinden yararlanabilirler. Şimdi "Herkes İçin İngilizce" sloganıyla size en yakın yerde Bayrampaşa'dayız.

Dilworld Dil Okulları bünyesinde oluşturduğumuz çeşitli programlar ile öğrencilerimize istedikleri alanda kendilerini daha yoğun olarak geliştirebilecekleri fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Konuşma sınıflarında öğrencilerin kendilerini daha çok konuşma alanında ilerletmesi, konuşma İngilizcesinde akıcılığa (seviyeleri dahilinde) ulaşabilmesi, İngilizce seviyelerine göre, gündelik konuşma kalıplarına entegre edilebilmesi amaçlanır. Öğrenciler kaygı duydukları İngilizce konuşma üzerinde yoğun pratik yapabilecekleri rahat bir alana ve fırsata sahip olurlar. Buna paralel olarak, akıcı bir konuşma becerisi ile kendilerini donatmış olurlar.  ‘’Speak out’’ kursunu tamamlayan katılımcılarımız, yurtdışında rahat bir şekilde bulunabilir, kendisini iyi düzeyde ifade ederek duygu ve düşüncelerinin altını rahatlıkla çizebilir. Kelime bilgisinin konuşma akıcılığı ile aynı oranda geliştiğini varsayarak, öğrencin tekrardan kaçınarak kendine özgü cümleler kurabildiğini, 7 gün 24 saat dile maruz kaldığı ortamlarda bile kendini ifade edebildiğini gözlemleyebiliriz.

Anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz tarafından yapılan periyodik konuşma dersleri ile bildiğiniz her kelimeyi bir cümleye ve diyaloğa dönüştürmenizi mümkün hale getiriyoruz. Şimdi ilk adımı atmak sizin elinizde…  Kur Garantisi ile %100 Öğrenme
 Ücretsiz Kitaplar
 8-14 Kişilik Sınıflar
  Okuma Kulübü (Ücretsiz)  Avrupa Dil Standartları Uyumlu

Speak Out Programı Nedir?

Dilworld Dil Okulları bünyesinde oluşturduğumuz çeşitli programlar ile öğrencilerimize istedikleri alanda kendilerini daha yoğun olarak geliştirebilecekleri fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.
İngilizce eğitim programları haricinde ya da bu programlara ek olarak, yoğun konuşma programı kapsamında planladığımız ‘’Speak out‘’  sınıflarında öğrencilerimiz seviyelere ayrılmış dil eğitimlerinden yararlanabilirler.
Konuşma sınıflarında öğrencilerin kendilerini daha çok konuşma alanında ilerletmesi, konuşma İngilizcesinde akıcılığa (seviyeleri dahilinde) ulaşabilmesi, İngilizce seviyelerine göre, gündelik konuşma kalıplarına entegre edilebilmesi amaçlanır.
Öğrenciler kaygı duydukları İngilizce konuşma üzerinde yoğun pratik yapabilecekleri rahat bir alana ve fırsata sahip olurlar.
Buna paralel olarak, akıcı bir konuşma becerisi ile kendilerini donatmış olurlar.  ‘’Speak out’’ kursunu tamamlayan katılımcılarımız, yurtdışında rahat bir şekilde bulunabilir, kendisini iyi düzeyde ifade ederek duygu ve düşüncelerinin altını rahatlıkla çizebilir. Kelime bilgisinin konuşma akıcılığı ile aynı oranda geliştiğini varsayarak, öğrencin artık yedek kelime deposu bulunduğunu, tekrardan kaçınarak kendine özgü cümleler kurabildiğini, 7 gün 24 saat dile maruz kaldığı ortamlarda bile kendini ifade edebildiğini gözlemleyebiliriz.

Speak Out Programına kimler katılabilir?

⦁ Konuşma becerilerini seviyesinden daha üst düzeye çıkarmayı hedefleyen,
⦁ Amacı dil bilgisi eğitiminden çok, konuşma odaklı bir eğitim olan,
⦁ Yakın zamanda yurtdışına çıkması gereken ve bu nedenle konuşma programlarına ihtiyacı olan,
⦁ Günlük İngilizce dil bilgisine sahip olmak isteyen,

Garantili Eğitim Programı Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin her seviye bitimlerinde kur içerisinde uygulanan sınavların sonuçlarına göre bir üst seviyeye geçişleri sağlanmaktadır.
Dilworld Dil Okulları size ‘’Öğrenme Garantisi’’ sistemini sunuyor. Ders saatlerinin toplamının en fazla %10 ‘u kadar devamsızlık yapmış ve interaktif uygulamalarla birlikte sınavlarını tamamlamış olan öğrencilerimiz aldıkları seviyeyi başarılı olamadıkları takdirde her hangi bir ek ücret ödemeden tekrar alabilmektedirler. Bu sistemle eğitiminizi alışılagelmişin dışında garanti altına almış olursunuz.

Nasıl Başlamalı? ( Ücretsiz Seviye Tespit)

İngilizce öğrenebilmek için atılabilecek en önemli adım ilk etapta başlamaya karar vermektir. Asla unutulmamalıdır ki başlamak bitirmenin yarısıdır. Bu başlangıcın belki de en kolay yolu Dilworld tarafından hazırlanan online veya kurum için yapılan ücretsiz seviye tespit sınavlarına katılarak düzeyinizi belirlemek ve belirlenen düzeyinize uygun bir sınıfta grup eğitiminize başlamak olacaktır.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen ile Her şey Yolunda

Dil eğitiminde en doğru kaynak ve materyalleri tespit eden, bunların kullanımını amacınıza uygun olarak belirleyen çok özel programlarla sizleri karşılıyoruz. Eğitim ve kaynakların yanı sıra ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek sizlere özgüven aşılayan İngilizce eğitmenleri ve ana dili İngilizce olan alanında uzman yabancı eğitmenlerle sizleri desteklemeye devam ediyoruz.

Speak Out ile Okuma Kulüplerine de Ücretsiz Üye Olmuş Olursunuz.

Anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz tarafından yapılan periyodik konuşma dersleri ile bildiğiniz her kelimeyi bir cümleye ve diyaloğa dönüştürmenizi mümkün hale getiriyoruz. Bunun dışında okuma kulübümüze üye olan öğrencilerimiz kütüphanemizden sınırsız yararlanarak dilediği periyodlarda eğitim koordinatörlerinin tavsiyeleriyle yine diledikleri İngilizce hikayeleri ve romanları ödünç alma ve okuma imkanına sahip olurlar.

Speak Out Programında Eğitimler Hangi düzeyde yapılmaktadır?

Genel İngilizce Eğitimlerimiz Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesine uyumlu olarak başlangıçtan en üst seviyeye kadar; Beginner (Başlangıç), Elemantary (Temel), Pre-intermediate (Orta-Alt), Intermediate (Orta) ve Upper-Intermediate (Orta-Üst), Advanced(Üst) olmak üzere altı (6) farklı düzeyde yapılmaktadır ancak “Speak Out” programlarına katılacak olan öğrencilerimizin en az B1 Pre-Intermediate seviyesinde olmaları gerekmektedir.

Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı

Eğitim Bilgi Al