Ücretsiz Danışma ve Bilgi Hattı : 0 (212) 613 82 94

Tiyatro Kulübü

Tiyatro Kulübü

Dilworld Dil Okulları Bayrampaşa İngilizce Kursu Tiyatro Drama Kulübü

Dilworld Dil Okulları olarak okuma,yazma,dinleme ve konuşma yeteneklerinin gelişimini önemsediğimiz gibi bunların çocuklarımıza daha eğlenceli bir şekilde aktarılması ve dram çalışmalarıyla günlük hayata entegre edilebilmesini oldukça önemsiyoruz.

Özellikle tiyatro/drama kulübümüzde öğrencilerimiz için writing/yazma aktivitelerinin ön plana çıkarılmasına özen gösterip, aynı zamanda yazdıklarını oyuna dökme/sahneleme gibi faaliyetlerle eğlenirken öğrenme fırsatı sunuyoruz. Theatre Club derslerimiz ana derslerimiz dışında öğrencilerimizin katılımı serbest aktivitelerinden olup hafta içi özel seanslarda uygulanmaktadır. Theatre Club’da akıcı ve doğru konuşabilme, kompoziyon ve kelime birleştirme gibi farklı çalışma metodlarını dramatize ederek yazma, okuma ve anlama becerilerini geliştiriyoruz. Tüm derslerimiz ve ders dışı aktivitelerimiz ile dil eğitimde %96’ya ulaşan başarı garantili eğitim sistemi uyguluyor, tüm öğrencilerimizin tüm yetilerini aynı düzeyde geliştirmeyi hedefliyoruz.

Tiyatro kulübü eğitimlerimize tüm Çocuk İngilizcesi öğrencilerimiz herhangi bir sınırlama olmadan ücretsiz katılabilmektedir. Kur Garantisi ile %100 Öğrenme
 Ücretsiz Kitaplar
 8-14 Kişilik Sınıflar
 Okuma Kulübü (Ücretsiz)
 Konuşma Kulübü (Ücretsiz)
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu
Haftalık Haber Bültenimize Abone Olun