VIP-Özel Dersler

“VIP Eğitimler-Özel Dersler”

VIP Eğitimler-Özel Dersler

VIP Bireysel derslerimiz sayesinde, kendinize uygun gün ve saatlerde, sizin için en uygun uzman ekip işbirliği ile konuşma yeteneğinizi en üst seviyeye taşıyoruz. Dilerseniz size özel dilerseniz de 2,4 veya 6 kişilik grubunuzla birlikte VIP eğitimden faydalanabilirsiniz. Örneğin; seçtiğiniz iki ya da üç arkadaşınızla birlikte şubemize gelerek VIP ders planınızı oluşturabilirsiniz. Burada sizinle birlikte programa katılacak öğrencilerimizin seviyelerinin eşdeğer olması en önemli olgu.

Kurumumuz bünyesinde oluşturduğumuz programlardan kendinize uygun bir çalışma bulamadıysanız, bırakın biz size uyalım ! VIP Bireysel derslerimiz sayesinde, kendinize uygun gün ve saatlerde, sizin için en uygun uzman ekip işbirliği ile konuşma yeteneğinizi en üst seviyeye taşıyoruz. - Okul, kolej ya da kurs derslerinizde takviye ihtiyacı duyduğunuzda - Grup eğitimlerini kendinize uygun bulmuyorsanız - Dil becerilerini elde etmek/ilerletmek için özel ilgiye gereksiniminiz varsa - Çalışma ve seyahat programınıza uyumayan, sabit dil eğitim programlarına katılamıyorsanız, Ya da seri ve hızlı bir eğitim istiyorsanız, aradığınız sistem VIP Bireysel Eğitim Programı.. Öğretim sürecine başlanmadan önce, kişiye özel seviye belirleme testlerimiz ile hedef dil için var olan yetileriniz ölçülür ve uygun program oluşturulur. Ders programı oluştuktan sonra, gün ve saat randevuları organize edilerek kişiye özel eğitim planı çıkarılmış olur. Dersler, sakin ve gerekli materyallerle zenginleştirilmiş derslik ortamında işlenir. Yazı tahtası, cd çalar, DVD player, televizyon gibi gerekli tüm teknik ekipmanlar ve kitaplarla desteklenmiş bir ortamda dil öğretimi sağlanır. İçerikte; Grammar (Dilbilgisi), Listening(Dinleme), Writing(Yazma), Reading(Okuma) kısımlarının hepsi bulunduğu gibi sizin eksiklerinize göre direk olarak hangi dil yeteneğinin gelişiminde eksiklik yaşıyorsanız buna yönelik bir çalışma programı oluşturulur. Dilerseniz size özel dilerseniz de 2,4 veya 6 kişilik grubunuzla birlikte VIP eğitimden faydalanabilirsiniz. Örneğin; seçtiğiniz iki ya da üç arkadaşınızla birlikte şubemize gelerek VIP ders planınızı oluşturabilirsiniz. Burada sizinle birlikte programa katılacak öğrencilerimizin seviyelerinin eşdeğer olması en önemli olgu. VIP Bireysel Programı yetişkin öğrencilerimiz, aynı zamanda ‘’English Speaking Club’’ (İngilizce Konuşma kulübü) sınıflarımıza ücretsiz katılabilirler.

Öğretim sürecine başlanmadan önce, kişiye özel seviye belirleme testlerimiz ile hedef dil için var olan yetileriniz ölçülür ve uygun program oluşturulur. Ders programı oluştuktan sonra, gün ve saat randevuları organize edilerek kişiye özel eğitim planı çıkarılmış olur. Kişiye Özel Günler-Saatler
 Bire-Bir Eğitim Programları
 Telafi Dersleri
 Avrupa Dil Standartları Uyumlu
 Hedefe yönelik direk çalışmalar

VIP Eğitimler-Özel Dersler Hangi düzeyde yapılmaktadır?

VIP Eğitimler-Özel Dersler programlarımız kişiye veya gruplara özel olarak hazırladığımız bir programdır. Bu eğitimlerimiz adayımız için belirlenen programa göre seviyelendirilmektedir.

Ders Günleri ve Saatleri Nedir?

Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerin veya grupların ders saatlerini ve günlerini öğrencilere özel diledikleri gibi birlikte belirliyoruz.

Nasıl Başlamalı? ( Ücretsiz Seviye Tespit)

VIP Eğitimler-Özel Dersler programlarına katılmadan önce programla ilgili belirlediğiniz içeriğe göre uygunluğunuz size veya grubunuza özel olarak kurumumuz tarafından hazırlanmış ücretsiz katılabileceğiniz Seviye Tespit Sınavları ile belirlenecektir.

Doğru Materyal ve Doğru Eğitmen

Doğru kaynak ve materyaller ile hedefe en kolay yoldan sizi ulaştırdığımız gibi, açık ve kalıcı bir öğrenim yöntemiyle başarıya ulaşmanızı neredeyse garanti altına alıyoruz.

Gelemediğiniz Ders Günlerini Kaybetmiş Olmazsınız

Eğitim programlarına katılamadığınız günlerde ve saatlerde Eğitim Koordinatörünüze katılamayacağınıza dair verdiğiniz bilgiyle dersiniz farklı bir gün ve saate rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle asla ders kaybetmiş olmazsınız.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.