YLE-Foundation 2.sınıf

“Çocuklar İçin İngilizce”

Çocuklar İçin - YLE Foundation 2.Sınıf

Milli Eğitim Bakanlığı çerçevesindeki öğrencilerimize özel olarak dizayn ettiğimiz hem gelecekteki sosyal ve iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları hem de okul derslerine destek olacak olan İngilizceyi, en doğru metot ve yöntemlerle öğretmeyi amaçladığımız eğitim programlarımızdır. Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi (CEFR) uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Çocuk İngilizcesi programlarımızla da "Herkes İçin İngilizce" sloganıyla size en yakın yerde Bayrampaşa'dayız.

Milli Eğitim Bakanlığı çerçevesindeki öğrencilerimize özel olarak dizayn ettiğimiz hem gelecekteki sosyal ve iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları hem de okul derslerine destek olacak olan İngilizceyi, en doğru metot ve yöntemlerle öğretmeyi amaçladığımız eğitim programlarımızdır. Avrupa Dil Standartları Ortak Çerçevesi (CEFR) uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Bu programlarımızda öğrencilerimizi “ÇOK YÖNLÜ DİL GELİŞİM MODELİ” adını verdiğimiz sistemle karşılıyoruz. Bu model öğrencilerimizin dili kullanmada yetkin olan 4 ana yeteneğini (okuma, konuşma, dinleme ve yazma) geliştirmeyi hedefler. Birçok yayın ve materyalle desteklediğimiz kids ve junior programlarımızın her biri seviyelere ve eğitim programlarına göre 140 ders saatinden oluşuyor sınıflarımızı 8-12-14 kişi olarak dizayn ediyoruz.

Çocukların İngilizceyi sevmelerini hedefleyen Dilworld Dil Okulları eğlenerek, etkinliklerle kendi öz becerilerini fark etmelerini amaçlamaktadır. Böylelikle İngilizceyi seven motivasyonu yüksek olan donanımlı öğrenciler yetiştirmekteyiz. 8-12-14 Kişilik Sınıflar
 Türk ve Yabancı Eğitmenler
 140 Saat Kur Eğitimi
  210 Saat Ücretsiz Kulüpler
  Ücretsiz Konuşma Kulübü
 Ücretsiz Okuma Kulübü
 Ücretsiz Kelime Kulübü
 Ücretsiz Tiyatro Kulübü
 Akredite Sertifika

⦁ Bu seviye ilkokul öğrencilerimiz için başlangıç seviyesi olarak bilinir.
⦁ İlkokul çağındaki öğrencilerimiz; hem gelecekteki sosyal ve iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları hem de okul derslerine destek olacak olan İngilizceyi burada öğrenmeye başlarlar.
⦁ Programımız belirtilen seviyede genellikle 6-8 yaş gruplarını içerir.
⦁ KIDS programlarımızın başlangıç düzeyi olan Foundation seviyemiz her biri şubelere ve eğitim programlarına  göre 140 ders saatinden oluşuyor, sınıflarımızı ve gruplarımızı da buna bağlı olarak 8-12-14 kişi olarak dizayn ediyoruz.
⦁ Öğrencilerimiz bu seviyemize alfabe ile başlıyor günlük hayatta kullanılan kelimeleri öğrenerek ilerliyorlar.
⦁ Rakamları, renkleri, vücudumuzun bölümlerini, hayvanları, meyve ve sebzeleri vb. görüp görsel ve işitsel metotlarla basit İngilizce komutları öğrenip konuşuyorlar.
⦁ Günlük hayattaki basit selamlaşma cümlelerini rahatlıkla kurabiliyorgördükleri nesneleri İngilizce isimlendirebiliyorlar.
⦁ Kullanılan dökümanlar ve eğlenceli aktiviteler sayesinde öğrencilerimiz ingilizceyle tanışma evrelerini en eğlenceli şekilde geçirecekler, geleceğe yönelik olarak ingilizceyi zor ve öğrenilmesi güç bir olgu olarak asla görmeyeceklerdir.
⦁ Genel Dil programlarımızda olduğu gibi Foundation eğitim programlarımızı da alanlarındauzman ve ana dilleri İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından destekliyoruz.
⦁ Eğitim programlarımızın bitişiyle birlikte kurlarını başarı ile tamamlayan öğrencilerimize kurumumuzca hazırlanmış “Doğrulanabilir ve Onaylı Sertifikalarımızı” veriyoruz, böylelikle öğrencilerimiz eğitimlerini belgelendirme imkanı bulabiliyorlar.
⦁ Programlarımız boyunca öğrencilerimiz aktivite kulüplerinden diledikleri gibi ücretsiz yararlanabilmektedirler.

Çocukların İngilizceyi sevmelerini hedefleyen Dilworld Dil Okulları eğlenerek, etkinliklerle kendi öz becerilerini fark etmelerini amaçlamaktadır. Böylelikle İngilizceyi seven motivasyonu yüksek olan donanımlı öğrenciler yetiştirmekteyiz.
Esas aldığımız çok yönlü dil gelişim modeli ile öğrencilerimizi dinleme, okuma, konuşma, yazma ve dil bilgisi becerilerinde bir bütün olarak geliştirmeyi hedefliyoruz.
Modelin bir diğer parçası olan haftaiçi kulüp çalışmalarında ise öğrenciler dil becerilerini geliştirebilmek için birçok farklı aktiviteye imza atmaktadırlar.
Seviyesini başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz Dilworld Dil Okulları Bayrampaşa İngilizce Kursu tarafından özel olarak hazırlanan AVRUPA DİL STANDARTLARI ÇERÇEVESİ (CEFR) uyumlu ve doğrulanabilir sertifikalarla başarılarını belgelendirirler.

Tüm Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit İmkanı 

Kredi kartı olmadan vade farksız aylık taksit imkanı